224

BELGIË EN EUROPA, Lot medailles

BELGIË EN EUROPA
Lot medailles

Braemt, prijsmedailles van de Antwerpse Tuinbouwvereniging, 1841 en 1846 uitgereikt aan Dr. Van Vaerenbergh; Dubois (2), Graaf van Vlaanderen; Prinses Charlotte, 1855; Geefs, Belgisch Spoorwegsysteem, 1859; Jouvenel, Charles Rogier, 1851 Wiener (8), Louis-Joseph Seutin, 1852; Charles Rogier, 1852; Meerderheid van de Hertog van Brabant, 1853; 25 ans de l'indépendance, 1855 ; Maison de sureté d'Anvers, 1856 ; Lieutenant Général Chapelié, 1859 ; Kunstfeest in Antwerpen, 1861 ; De Keyser, 1872 ; Wurden, Les carabiniers de la Belgique, 1858 ; Frankrijk, Desaide-Roquelay, médaille de baptême, communion, confirmation, 1878 ; Ponscarme, Exposition universelle de 1867 ; Vaticaan, Bianchi, Colonne de Saint Laurent, 1865 ; enz.

HERKOMST: Prosper Poullet Collectie.
Sommige met verdigris of gereinigd, fraai tot prachtig. (23)

200 / 300 €