210

NEDERLAND, Lot Munten

NEDERLAND

Drie albums met uitgiften uit de 19e en 20e eeuw waaronder 1/2 Cent, 1886, 1898 (3), 1922 (3) ; Cent, 1877 (3), 1882 (3), 1896 (6), 1897 (3), 1907 (7), 1924 (3) ; 2 1/2 Cent, 1883, 1894 (2), 1898 (6), 1912 (4), 1914; 5 Cent, 1909 (2), 1932 (2), 1933, 1943 (7), 1948 (21); 10 Cent, 1825; 25 Cent, 1943 (9); 2 1/2 Gulden, 1987 Proof, etc.

HERKOMST: Collectie Huyge.
Sommige met verdigris, van zeer goed tot UNC. (Lot)

300 / 500 €