208

NEDERLAND, Lot Munten

NEDERLAND

Een album bestaande uit 2 1/2 Gulden (41), waarvan 1846, 1848, 1852, 1973 (2), 1874, 1929 (5), 1930 (12), 1931 (5), 1932 (5), 1933, 1933 (3), 1937 (2), 1938 (3) ; Gulden (66) waarvan 1845, 1846, 1847, 1848, 1858, 1897, 1904, 1908, 1914, 1922 (4), 1923 (7), 1924 (3); 1/2 Gulden (29) waarvan, 1857, 1863, 1864, 1929 (6) ; 25 cent (116) waaronder 1896, 1906, 1910 (2), 1913 (4), 1926 (4); 10 cent (307) waaronder 1849, 1895, 1901, 1903, 1904, 1905, 1906, 1910, 1912 (4); 5 cent, 1863, 1869; Nederlands Indië, 2 1/2 Gulden, 1943 D; Nederlandse Antillen, 2 1/2 Gulden, 1964 (2); Curaçao, 2 1/2 Gulden, 1944, enz.

HERKOMST: Collectie Huyge.
Sommige gereinigd, sommige gemonteerd, groene resten, van matig tot prachtig. (ca. 560)

800 / 1000 €