2

AFGHANISTAN, Lot bankbiljetten

AFGHANISTAN

5 Rupees, 1920, Rupee, 1920, rood serienummer; 50 Afghanis, 1928, zonder watermerk; 1000 Afghanis (4), SH1356 (1977), SH1358 (1979) (3); 500 Afghanis, SH1356 (1977); 100 Afghanis (5), SH1336 (1957), SH1340 (1961), SH1346 (1967) (2), SH1354 (1975) ; 50 Afghanen (5), SH1318 (1939), SH1340 (1961) (2), SH1346 (1967) (2) ; 20 Afghanen (2), SH1333 (1954), SH1340 (1961) ; 10 Afghani's (3), (1926-28), SH1318 (1939), SH1330 (1951); 5 Afghani's (5), SH1318 (1939) (3), SH1327 (1948) (2); 2 Afghani's (2), SH1318 (1939), SH1327 (1948), enz.

HERKOMST: VDB Collectie.
Zeer fraai tot UNC (66)

300 / 500 €