199

ITALIË, Lot munten

ITALIË

Een voornamelijk 19e-20e eeuws album bestaande uit 500 Lire Eeuwfeest van de Eenwording, 1961 R (8); 500 Lire 'Columbus' (waarvan 26 1961), 1965 R; 100 Lire, 1955 R; 5 Lire, 1926 R, 1927 R (5), 1928 R, 1929 R (2), 1930 R ; 2 Lire (2), 1917 R, 1925 R; Lira (4), 1811 M, 1886 R, 1887 M, 1917 R; 50 Centesimi (3), 1863 N BN, 1866 M BN, 1919 R; 25 Centesimi, 1903 R; 20 Centesimi, 1920 R; 10 Centesimi (3), 1863 BI, 1894 R, 1861-1911 R; 5 Centesimi, 1908 R; Centesimo, 1908 R ; Pauselijke Staten, 2 Lire, 1867 XXII (2); 20 Baiocchi, 1861 XVI; 2 Baiocchi, 1851 B; 10 Soldi, 1867R XXII (3), 1868 R XXII (3), 1868R XXIII (2); 5 Soldi, 1866 XXI; 2 Soldi, 1866 XXI ; Lira (5), 1866 XXI (3), 1868 XXII, 1868 XXIII ; San Marino, 50 Centesimi, 1898 R; 5 Centesimi, 1938; Toscane, 5 Centesimi, 1859; Vaticaan, 2 Lire, 1933-34; 20 Centesimi, 1931 X, met medaillepenningen, muntstempels (2), 10 Centesimi Credito mercantile italiano, 100 Lire Ascom Modena groene capsule, etc.

HERKOMST: Collectie Huyge.
Sommige gereinigd en vroeger gemonteerd, van middelmatig tot prachtig. (c.620)

300 / 400 €