198

ITALIË, Lot munten

ITALIË

Italië, 5 Lire (3), 1870 M BN, 1876 R (2) ; Lira, 1901 R ; Pauselijke Staten, Lira (2), 1866 AN XXI, 1867 AN XXI ; 10 Soldi, 1869 AN XXIII ; 2 Baiocchi, 1851 R AN VI ; Lombardije, 5 Lire, 1848 M ; Lucca en Piombino, Franco, 1806; Napels, Mezza Lira, 1813; Parma, 2 Lire, 1815; Lira, 1815; Koninkrijk Napoleon, 5 Lire, 1812 M; Subalpine Republiek, 5 Francs, AN 9; Sardinië, 5 Lire (2), 1825 L Turijn, 1847 P anker.

HERKOMST: Prosper Poullet Collectie.
De meeste gereinigd, met verdigris of groene resten, van zeer goed tot zeer fraai. (18)

300 / 500 €