192

FRANKRIJK, Munt van Parijs

FRANKRIJK
Munt van Parijs

Coffrets Série Belle Epreuve (5), 1993, 1994, 1995, 1999 (2) ; Série 'Fleurs de Coins', 1972 (het driekleurige lint ontbreekt in de doos), 1973, 1974, 1981, 1982, 1983, 1985, 1990 ; Série Française, 1999 (2) ; Coffret Bicentenaire du musée du Louvre, Essai 100 Francs (6); Coffret Cinéma français, Essay 100 Francs (3); Coffret Essai Seconde guerre mondiale, 1993-1994 (6),100 Francs, (5), 1 Franc, 1993; Monnaies Belle Epreuve : Un Franc argent 'de Gaulle', 1988; 100 Francs argent (2), 'Germinal' 1985, 'La Fayette, 1987'; 10 Francs argent (2), 'Hugo', 1985; 'Millénaire capétien', 1987; 5 Francs argent 'Tour Eiffel, 1989; 1 1/2 Euro (2), 'Mont Saint Michel 2002, 'Gavroche' met kleuren 2002; Brilliant universel: 100 Francs 'Marie Curie', 1984.
Eén doos beschadigd, series met certificaten, UNC. (Lot)

900 / 1200 €