160

BELGIË, Lot Munten

Een album met o.a. 20 Francs - 4 Belga's (14); 10 Francs - 2 Belga's (13); 5 Francs - Un Belga (211); 5 Francs (48), 1936 (36), 1937 (12); lokale uitgiften, Gent, 5 Frank (5), 1917 (2), 1918 (3); 2 Frank, 1915 (5); Frank, 1915 (7); 50 Centimen, 1915 (9); 5 Centimes, 1833; Vooruit, 20 Frank, 1930; 5 Frank (4), 1921 (2), 1928 (2); Hoogstraten (6); Frère de la charité/Broeders van Liefde (46).

HERKOMST: Collectie Huyge.
Gat, fraai tot zeer fraai. (c.370)

300 / 400 €