14

ZUID-AMERIKA, Lot bankbiljetten

ZUID-AMERIKA

Een album met o.a. Argentinië, 100 Pesos, (1926-32), serie B; 5 Centavos, 1891, 1892; Provincie Buenos Ayres, Peso, 1869; Bolivia, 50 Bolivianos, 1928, oranje achterzijde; 20 Bolivianos, 1928; 5 Bolivianos, 1928 (3) ; Brazilië, Republica dos estados unidos do Brazil, 200000 Reis, E16A (1925); 5000 Reis (2), E11A (1907) (restauraties), E19A (1925); 500 Reis, E3A (1893); 10000 Cruzeiros, serie 283A; Chili, 10 Pesos - Condor; Costa Rica; Cuba, 10 Pesos, 15..5.1896, PLATA op keerzijde; 20 Pesos, 1958; Guyana, Mexico, Peru, 100 Soles de Oro, 1964; Uruguay, Venezuela, enz.

HERKOMST: Collectie Huyge.
Veel met scheuren, plakpapier, vouwen, aantekeningen, van matig tot bijna UNC. (c.470)

200 / 400 €