134

RUSLAND, Lot bankbiljetten

RUSLAND

100.000 Roebels (2), 1921, 1995; 50.000 Roebels, 1995; 10.000 Roebels, 1993; 5.000 Roebels, 1993; 500 Roebels, 1899; 100 Roebels, 1922 (2); 25 Roebels (6), 1918 (2), 1909 (2), 1922, 1947; 10 Chervontsev, 1937; 3 Chervontsa 1937 (2); Chervonetz, 1937 (2) ; 10 Roebels (3), 1918, 1922, 1947; 5 Roebels (2), 1918, 1947; 3 Roebels, 1947; Zuid-Rusland, Russische regering, 50 Roebels, (1920); Rostov, 1000 Roebels, 1919; 25 Roebels, 1918; 3 Roebels, 1918 (2); Siberië, 50 Kopeks, 1919; met De La Rue proefbiljetten unifaces (3) :Poesjkin (2), Schoppenvrouw; Reischeques (3), enz.

HERKOMST: Collectie VDB.
Eén met aantekeningen in de marge, van zeer fraai tot UNC. (95)

200 / 300 €