13

NOORD- EN ZUID-AMERIKA, Lot bankbiljetten

NOORD- EN ZUID-AMERIKA

3 albums en pockets waaronder Argentinië, 1000000 Pesos, (1981-83); 500 Pesos, (1964-69), beveiliging C; Peso, (1925-32), serie D; Barbados, 10 Dollars, (1973); Brazilië, Banco do Café, 100 Mil Reis, (1890), niet uitgegeven; Cuba, 100 Pesos, 1959; 50 Pesos, 1958; El banco espanol de la Isla de Cuba, 10 Pesos, 15.5.1896 (2, één met PLATA overdruk op achterzijde). Eén met gaatje; Ecuador, Sucre, 18--niet uitgegeven (Pick S172); Guatemala, Peso, 25.6.1918; 50 Quetzal, 3.1.1990; Quetzal, 3.1.1968; 1/2 Quetzal (2), 18.1.1961, 6.1.1971; Honduras, Lempira, 10.2., 18.1.1961, 6.1.1971; Honduras, Lempira, 10.2., 18.1.1918.1961; Mexico, El Banco del Estado de Chihuahua, 5 Pesos, 1913; Estado libre y soberano de Mexico Toluca, Peso, 1.3.1915, blauw; El Estado de Chihuahua, jan. 1915: 20 Pesos, 5 Pesos, Peso; El Banco de Tamaulipas, 5 Pesos, 31..3.1914 niet uitgegeven; El Banco de Tamaulipas, 5 Pesos, 31..3.1914 niet uitgegeven.3.1914 niet uitgegeven; Gobierno Constitutionalista Republica Mexicana, 5 Pesos, 1915; Gobierno provisional de Mexico, 100 Pesos, REVALIDADO 17.12.1914; Paraguay, 100 Pesos - 10 Pesos Oro, 1907; 5 Pesos - 50 Centavos Oro, 1907 (2); Salvador, 5 Colones, 12..5.1970; Uruguay, Banco de Londres y Rio de la Plata, 10 Pesos, 1.1.1883, niet uitgegeven; Venezuela, Specimen, 500 Bolivares, (1971-72); Specimen 100 Bolivares, 27.1.1976; U.S.A., 2 Dollars 1977 (2); The Citizen's bank of Louisiana, Dollar 18--onuitgegeven; Bond of State of Louisiana, 5 Dollars met 4 coupons; Militair betaalcertificaat, serie 661: 5 Dollars, Dollar, 50 Cents, serie 681: 5 Cents; met biljetten van Barbados, Bolivia, Chili, Colombia, Costa Rica, Guyana, Jamaica, Nicaragua, Peru, Venezuela, etc.

HERKOMST: VDB Collectie.
Zeer fraai tot UNC. (c.490)

500 / 700 €