128

MIDDEN-OOSTEN, Lot bankbiljetten

MIDDEN-OOSTEN

Een album bestaande uit Saudi-Arabië, 50 Riyals, AH1379; 10 Riyals, AH1379; 5 Riyals, AH1379; Riyal, AH1379; Iraans Azerbeidzjan, 50 Tomans, AH1324/1946 (2); Bahrein, Dinar, 1964; Israël, 100 Lirot, 1968 (2); 50 Lirot, 1960 (4); 10 Lirot, 1958 (3); Jordanië, 10 Dinars (1975-92), sign.18 ; 5 Dinar, (1975-92), teken.18; Dinar, 1959 teken.10; Koeweit, uitgifte 1968; 20 Dinar teken.6, Dinar, 1/2 Dinar, 1/4 Dinar; Libanon, 25 Piastres, 1.8.1942; 10 Piastres, 1948; 5 Rials, (1977); Oman, 1/2 Rial, 200 Baisa, 100 Baisa, 1987 serie B/1; Perzië, 5000 Rials (1974-1979), teken.16 1000 Rials, (1974-1979), teken.16 100 Rials, herdenkingsjaar 1976; 10 Rials (3), AH1317 (2), (1948); Qatar, 10 Riyals, (1973); 5 Dinars, (1973) (2); Riyal, (1973); Turkije, 50 Kurus, (1942-44); 500 Lira, 1968; 2 1/2 Lira, 15.2.1960; 5 Piastres, 1332; 2 1/2 Piastres, 1332; Yemen, South Arabian Currency Authority, Dinar, (1965) sign.2 500 Fils, (1965) sign.2 ; 250 Fils, (1965) sign.2 ; Bank van Jemen, 10 Dinars, (1984) sign. 4; 5 Dinars, (1984) sign.4; met uitgiften uit Irak, Syrië, Turkmenistan, enz.

HERKOMST: VDB Collectie.
Sommige zeer fraai, de meeste van prachtig tot UNC. (c.360)

1000 / 1500 €