12

DUITSLAND, Lot bankbiljetten

DUITSLAND

Een album met uitgiften van Reichsbankbiljetten van 1.5.1923 tot 1.8.1942 waaronder 5 Millionen Mark, 1.6.1923 (3); 2 Millionen Mark, 23.7.1923 (4); 1 Millionen Mark, 25.7.1923 (3); 20 Milliarden Mark, 1.10.1923 (18); 10 Milliarden Mark, 15.9.1923 (6), 1.10.1923 (10); 500 Milliarden Mark, 15.3.1923 (2), 26.10.1923 (8); 200 Milliarden Mark, 15.10.1923 (13); 5 Milliarden Mark, 10.9.1923 (6); Miljard Mark, 1.11.1923; 5 Miljarden Mark, 7.11.1923 (waarvan 2 met plakpapier); 1000 Reichsmark, 22.2.1936; 20 Reichsmark, 16.6.1939, en Rentenbankschein, Rentenmark, 1.11.1923 (2); 2 Rentenmark, 1.11.1923; 5 Rentenmark, 1.11.1923, 2.1.1926 (2); Kassenschien, 20 Reichsmark, 28.4.1945 (2); Reichsbankbiljet met stempels van Belgische gemeenten (32), met stempels 'CENTRE DE RASSEMBLEMENT' of 'VERZAMELCENTRUM' (c.20).

HERKOMST: Collectie Huyge.
Gevarieerde staat, sommige met aantekeningen, gaten of plakpapier, van goed tot prachtig (c.400).

250 / 300 €