111

LITOUWEN, Lietuvos Bankas

LITOUWEN
Lietuvos Bankas

50 Litu, 31.3.1928, A899,799 (Pick 24a).

HERKOMST: Collectie VDB.
Zeer fraai.

150 / 200 €