105

KATANGA, Banque nationale du Katanga

KATANGA
Banque nationale du Katanga

Mapje met een verzameling specimenbankbiljetten uitgegeven door de Banque Nationale du Katanga in Elisabethville, gedateerd 18 mei 1962, bestaande uit 9 biljetten: 1000 Francs, 26 februari 1962, Elisabethville, ZZ0000000, SPECIMEN gedrukt in rood; 1000 Francs, 00.00.00, Elisabethville, ZZ991450, SPECIMEN geperforeerd; 500 Francs, 17 april 1962, Elisabethville, ZZ000000, SPECIMEN gedrukt in rood; 500 Francs, 00.00.00, Elisabethville, ZZ991561, SPECIMEN geperforeerd; 100 Francs, 18 mei 1962, Elisabethville, ZZ000000, SPECIMEN rood gedrukt; 100 Francs, 00.00.00, Elisabethville, ZZ991672, SPECIMEN geperforeerd; 50 Francs, 00.00.00, Elisabethville, ZZ991783, SPECIMEN geperforeerd; 20 Francs, 00..00.00, Elisabethville, ZZ991894, SPECIMEN geperforeerd; 10 Francs, 00.00.00, Elisabethville, ZZ991905, SPECIMEN geperforeerd (Pick 5s, 6s, 7s, 8s, 9s, 10s, 12s, 13s, 14s; Selvais 10/2, 20/2, 50/2, 100/1, 100/2, 500/1, 500/2, 1000/1, 1000/2). Een presentatiebrochure voor de gouden munt van 5 katangese frank uit 1961 en 7 zwart-wit foto's zijn bijgevoegd.
De biljetten hebben tape aan één kant omdat ze op de pagina's van het boekje geplakt waren, sommige met een heel klein kneepje in de bovenmarge, van prachtig tot oncirculatief. (lot)

2000 / 3000 €