100

INDOCHINA EN VIETNAM, Lot bankbiljetten

INDOCHINA EN VIETNAM

Cent Piastres (2), (1936-39), (1949-54); 5 Piastres (2), (1949), (1953); Piastre (2), (1936), (1949); 20 Cents (1942); 10 Cents (2), (1939), (1942); Vietnam, uitgifte 1958: 10 Dong (2); 5000 Dong 1987 (2); 2000 Dong, 1987; 1000 Dong, 1987; Zuid-Vietnam, 500 Dong, (1966) (3); 200 Dong, (1966), Nguyen-Hue watermerk; 100 Dong, (1966), Van Duyet watermerk (3); 10 Dong (3), (1955) (2), (1962); 5 Dong, (1955); Dong, (1956); 1969-70 uitgifte: 500 Dong (3), 50 Dong (3), 20 Dong; uitgave 1972: 1000 Dong (2), 500 Dong (4), 200 Dong, 100 Dong (2), 50 Dong (2), enz.

HERKOMST: VDB Collectie.
Zeer fraai tot UNC. (100)

300 / 400 €