Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten, Aziatische kunstobjecten & Tapijten
Maandag 8 Jjuli 2024 om 15 u

Maandag 8 juli om 15 u

Ga direkt naar Drouot.com

Vrijdag 5 juli van 10 u tot 18 u
Zaterdag 6 juli van 10 u tot 18 u
Zondag 7 juli van 10 u tot 18 u

78

ERNEST REVILLON (1854 - 1937) & G. SCHMOLL (PARIJS)

Ernest REVILLON (1854 - 1937) & G. SCHMOLL (Parijs)
Leesklok

sculptuur in brons met bruin patina, gesigneerd Revillon, boven een zwart Belgisch marmeren kast, zwart geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers in verguld metaal, uurwerk gesigneerd G. Schmoll Paris
Marmer chips, ontbrekende onderdelen, gebroken sleutel H: 45 cm B: 42 cm Diepte: 18 cm

300 / 500 €