Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten, Aziatische kunstobjecten & Tapijten
Maandag 8 Jjuli 2024 om 15 u

Maandag 8 juli om 15 u

Ga direkt naar Drouot.com

Vrijdag 5 juli van 10 u tot 18 u
Zaterdag 6 juli van 10 u tot 18 u
Zondag 7 juli van 10 u tot 18 u

244

Partij Chinees porselein

CHINA, COMPAGNIE DES INDES - KANGXI (1662 - 1722) & QIANLONG (1736 - 1795) PERIODES
Lot Chinees porselein

bestaande uit:
- Een porseleinen bord gedecoreerd in blauw onderglazuur met een bloeiend terras van pioenrozen en treurwilg. (Barsten en chips). D: 23 cm
- Een porseleinen bord gedecoreerd in famille rose polychroom email met treurwilgentakken. (Restauratie aan de rand). D: 23,5 cm
Een schotel is aangehecht. Begin 20ste eeuw. D: 7,8 cm
- Een paar porseleinen borden gedecoreerd in blauw onderglazuur, ijzerrood en goud email met bloesemtakken van pruimenbomen en pioenrozen. De rand is gedecoreerd met vier reserves van bloemen op een rasterachtergrond (scheuren). D: 22,50
- Twee porseleinen kommetjes gedecoreerd met pioenrozen in famille rose polychroom email (barstjes en chips). D: 15 cm

Expert : Cabinet Portier

200 / 300 €