Schilderijen, Meubilair, Kunstobjecten, Aziatische kunstobjecten & Tapijten
Maandag 8 juli om 15 u
Vrijdag 5 juli van 10 u tot 18 u
Zaterdag 6 juli van 10 u tot 18 u
Zondag 7 juli van 10 u tot 18 u
Vertumne en Pomona
FRANSE SCHOOL UIT DE ACHTTIENDE EEUW, VOLGELING VAN FRANÇOIS MAROT.
Vertumne en Pomona
Canvas gemonteerd op paneel
Herdruk van de gravure van Chéreau Le Jeune naar François Marot. We willen de heer François Marandet bedanken voor het onder onze aandacht brengen van deze gravure.
Expert: Kabinet Turquin
Ongevallen en oude restauraties H : 86 cm B : 70 cm