Resultaten : Schilderijen, Meubilair & Kunstobjecten
Maandag 10 juni 2024 om 3 u

Maandag 10 juni om 15 u

Vrijdag 7 juni van 10 u tot 18 u
Zaterdag 8 juni van 10 u tot 18 u
Zondag 9 juni van 10 u tot 18 u

185

ORIËNTALISTISCHE SCHOOL UIT DE EERSTE HELFT VAN DE 20E EEUW, HASSAN ZAKY (?)

Oriëntalistische school uit de eerste helft van de 20e eeuw, Hassan ZAKY (?)
Interieur van de moskee Ibn Touloun

olieverf op paneel, gesigneerd linksonder H. Zaky

Herkomst: Collectie van Monsieur Etienne Petit, decorateur van Koning Farouk, daarna door afstamming
ingekaderd H : 50 cm B : 43 cm