Resultaten :  Juwelen en Horloges
Dinsdag 14 mei 2024 om 3 u

Dinsdag 14 mei om 15 u

Preview in Parijs om dinsdag 7 mei van 11:00 t.e.m. 18:00

Vrijdag 10 mei van 10 u tot 18 u
Zaterdag 11 mei van 10 u tot 18 u
Zondag 12 mei van 10 u tot 18 u

700

Twee zakhorloges

Twee zakhorloges

1/ Zilveren zakhorloge, open wijzerplaat.

Zilveren zakhorloge, grijze wijzerplaat, versierd met een vergulde fries rond de rand en geciseleerd in het midden, uurmarkeringen in Romeinse cijfers, geblauwde peer wijzers.
Achterzijde gegraveerd met bloemen en krullen.
Niet geverifieerd mechanisch uurwerk.
keurmerk en beschreven: garantie 800/1000, zilver, A.G, 17C39, 5
Diameter wijzerplaat: 3,5 cm
Gewicht: 37,1 g

2/ 18K (750) gouden zakhorloge met open wijzerplaat.

Witte wijzerplaat, uurmarkeringen in zwarte Romeinse cijfers, minutenmarkeringen in rode Arabische cijfers, vergulde peervormige wijzers.
Afgeschuind glas.
Geciseleerde lunette en achterkant van de gesp, blank wapenschild in het midden van de gesp.
Mechanisch uurwerk met rechtlijnig ankeropwindmechanisme - 15 robijnen (Mechanisch uurwerk niet geverifieerd).
keurmerk en gegraveerd: K18.35049, Helvetia kop
Diameter wijzerplaat : 3 cm (exclusief lunette)
gewicht : 73,8 gr.
staat : scharnier beschadigd, wijzerplaat gevlekt, gebruikte staat

560 €