Resultaten :  Juwelen en Horloges
Dinsdag 14 mei 2024 om 3 u

Dinsdag 14 mei om 15 u

Preview in Parijs om dinsdag 7 mei van 11:00 t.e.m. 18:00

Vrijdag 10 mei van 10 u tot 18 u
Zaterdag 11 mei van 10 u tot 18 u
Zondag 12 mei van 10 u tot 18 u

531

Collectie van zes cameo broches

1/ Cameobroche op schelp met een profiel van een vrouw in antieke stijl, haar haar versierd met bloemen, met een gedrapeerde tuniek. 18K (750) geelgouden montuur.
Gewicht: 19,5 gr.
Afmetingen: H.5.5 cm, B.4 cm.
keurmerk: geen
2/Broche - Schelp camee hanger met voorstelling van een buste van een jonge vrouw, gedeeltelijk naakt, haar haren naar achter gehouden door een hoofdtooi, gezien in profiel. Omlijst in 18Kt (750) geelgoud, intrekbare sluiting.
Gewicht: 15,4 g
Afmetingen: H. 5,5 cm, B. 4 cm.
keurmerk: 38NA,750
3/ Cameobroche met afbeelding van een vrouw in antieke stijl die een hoofdtooi van wijnbladeren en druiventrossen draagt. Dubbele zetting in 18Kt (750) geel goud.
Gewicht: 4,4 g
Afmetingen: H.3 cm, B.2 cm.
keurmerk: onleesbaar
4/Broche - Hanger die een elegant profiel voorstelt van een vrouw met fijne gelaatstrekken en overvloedig haar, versierd met een diadeem die een oorbel draagt. Gedraaide rand in 18 K (750) geel goud, intrekbare sluiting.
Gewicht: 12,4 gr.
Afmetingen: H. 4 cm (exclusief gesp), B. 3,5 cm.
keurmerk: 750.448NA
5/ Cameo broche met een antiek profiel van een vrouw zonder opgestoken haar. Polylobed omranding in geel goud verrijkt met witte parels.
Gewicht: 11,4 gr.
Afmetingen: H. 3,5 cm, B. 2,8 cm.
keurmerk met adelaarskop,
6/Eclectische camee die het linkerprofiel van een vrouwenhoofd met antiek kapsel voorstelt. Elegante 18Kt (750) geelgouden omranding versierd met bladeren en bloemen, verrijkt met enkele roosgeslepen diamanten.
Laat 19e - begin 20e eeuw.
Gewicht: 9,8 gr.
Diameter: 2,8 cm
keurmerk : geen
Gewicht: 72,9 g totaal brutogewicht.

960 €