BELGIË, Lot noodgeld
Lot noodgeld
Drie albums met uitgiften van diverse coupures voornamelijk uit WO1 maar enkele uit WO2 van Frans- en Vlaamstalige gemeenten van Aalst tot Loverval, waaronder Brussel, Gent, Brugge, etc en in de andere, gemeenten van Mechelen tot Wingene waaronder Maulde, 10 Francs, 20-12-1914; Oostende, 100 Frank (2); Sint Lenaerts, 5 Frank, 26. 2.1919, Frank, 19.2.1915 (3); Sint Lenaerts, 5 Frank, 26.2.1919, Frank, 19.2.1915 (4). 2.1919, Frank, 19.2.1915 (3); Vilvoorde, 25 Centiemen fout met Vijftig (Debelder VI162); Wygmael, 10 Centimes. Met Gent, Vooruit Goed voor brood, Melk, Bier; Charbonnages André Dumont Kasbon; Charbonnages Bonne-espérance, Batterie et Violette Bon de caisse; Ministre des affaires économiques, certificat de dépôt en kilogram de charbon, etc.
Opmerking: Te onderzoeken. Kan kopieën en imitaties bevatten.
Herkomst: Collectie Huyge.
Gevarieerde staat, sommige biljetten zijn geperforeerd PAYE, sommige met plakpapier, sommige ontbreken, van middelmatig tot prachtig. (c.1000)