BELGIË, Nationale Bank van België
Nationale Bank van België
Een album met een hoeveelheid 20e eeuwse uitgiften waaronder 5 Francs, type Brussel (20), type Antwerpen (6), 23.6.26, Nationale Reeks, 5 Francs-1 Belga; 10 Francs-2 Belgas; 20 Francs, 13-dec-05, type 1894, Nationale Reeks, Régnier, Atomium; 50 Francs Montald waaronder 22.10.11 en 14.12.12, 50 Francs-10 Belgas Montald waaronder 5.. 3.27, 11.3.27, 15.3.27, 16.3.27, 17.3.27, 18.3.27, ; 50 Francs-10 Belgas Anto Carte inclusief 22-09-27 ; 50 Francs type 1948, Couple royal série I (20) ; Comptes courants, 2 Francs (6, één gestempeld op achterzijde 'Volksbank Ettlingen') ; Franc (6) ; Société générale de Belgique, 5 Francs (3), 2 Francs (4), Franc (15), etc.
Herkomst: Collectie Huyge.
Sommige met plakpapier, spelden, vlekken, scheuren, van middelmatig tot zeer fraai. (lot)