Maandag 13 mei 2024 om 3 u

377

PERU, Orde van de Zon

PERU
Orde van de Zon

Commandeurskruis, 59mm, in verguld en glazuur, type III, door Lemaître et Fils in Parijs.
Ontbrekend glazuur op de kroon, glazuurrestauratie rond de datum, bijna prachtig.

80 €