BELGIË, Lot eretekens
Lot eretekens
Familieset van decoraties die voornamelijk hebben toebehoord aan een luitenant-generaal-arts waaronder België, Leopoldsorde, Commandeurskruis met militaire titel, eentalig, zilver; Officierskruis met militaire titel, lint met palmen A ; Kroonorde, Groot Officiersster van Walravens; Officierskruis met palmen; Croix de Guerre met palmen; Militair Kruis 1e klasse; Koning Albert Medaille; Cinquantenaire des chemins de fer belges 1884; Burgerdecoratie 1914-18 2e klasse; IJzermedaille; Overwinningsmedaille; Oorlogsherdenkingsmedaille 1914-18; Croix du Feu met miniatuur; Medaille van de regering van Leopold II 1865-1905; Frankrijk, Légion d'honneur, Croix de commandeur type 3e république; Italië, Orde van de Kroon van Italië, Groot Officiersset van Cravanzola; Orde van de Heiligen Maurice en Lazarus, Grootofficiersset door Cravanzola; Servië, Orde van de Heilige Sava, Grootofficiersset, type III, in de koffer door Huguenin (lint ontbreekt); Orde van het Kruis van Takovo, 5e klasse, type IV; U. S.A., medaille van lidmaatschap van de Vereniging van Militaire Chirurgen van de Verenigde Staten; medaille van de Internationale Tentoonstelling van Antwerpen 1930 door Mauquoy; Philo van Riel, inhuldiging van de Scheldetunnel 1933; bicorne met initialen binnenin met zijn doos en hoofdband.
Bijgevoegd is een zwart-witfoto van de ontvanger in uniform met zijn decoraties en twee verrekijkers.
Sommige met deuken en ontbrekend glazuur, zeer fraai tot prachtig (lot).