Maandag 13 mei 2024 om 3 u

3

AFRIKA, Lot bankbiljetten

AFRIKA

Frans Equatoriaal Afrika, 20 Francs, (1947) ; 10 Francs, (1947) ; 5 Francs (2), (1941), (1947) ; Frans West-Afrika, 500 Francs, 1950 ; 100 Francs, 1948 ; 50 Francs, 1954 ; 25 Francs (2), 1942, 1953 ; 10 Francs, 1953 ; 5 Francs (3), 1929 Dakar, 1942, 1953 ; Algerije, 1000 Francs, 1947; 500 Francs, 1944; 20 Francs (3), 1941, 1944, 1945; 50 Nieuwe Francs, 1959 (2), 10 Nieuwe Francs, 1960; 5 Francs (2), 1928, 1941; 10 Dinars, 1964; Djibouti, 500 Francs, 1927; West-Afrikaanse Staten, 10000 Francs, 1999 ; 1000 frank (4); 1000 frank, 1981 B, 1986 D; Equatoriaal-Afrikaanse Staten, 5000 frank, (1963); 1000 frank, (1963); 100 frank, (1963); Gabon, 1000 frank (4); Guinee, 1000 frank (2), 1958, 1960; 500 frank, 1958; Madagaskar, 20 frank, (1937-47); Marokko, 10000 francs, 1955; 100 francs, 1947; 50 francs (2), 1944, 1947; 20 francs, 1941; 5 francs (3), (1924), 1941, 1922; Martinique, 100 francs, (1942); Tunesië, 50 francs, 1939 (hoekafsnijding); 10 dinar (2), 1969, 1986; 5 dinar (6), n . d., 5.3.1962, 1972, 1973, 1980, 1983; met Nieuw-Caledonië, Nouméa, 100 frank; 5 frank, 1943; Nieuw-Hebriden, 100 frank (2); 5 frank, 1945, enz.

Herkomst: Collectie Huyge.
Sommige met plakpapier en ontbreken, andere met aantekeningen in de marge, van redelijk fraai tot zeer fraai. (c.200)

1000 €