Maandag 13 mei 2024 om 3 u

294

BELGIË EN EUROPA,Lot medailles en penningen

BELGIË EN EUROPA
Lot medailles en penningen

Société Guillaume Tell Elsene (2), 1839, 1e prijs gewonnen door Henri Deroy, 48mm (etui beschadigd); 1840, Don du Roi gewonnen door H Deroy, 47mm (in etui); Charles Quint; aalmoezenier, Collège communal de Bruxelles medaille, 1896 ; Fisch (2), Souvenir de l'exposition nationale des arts industriels 1874, in wit metaal; Exposition locale Commune de St Gilles, 1890; Leclercq, Engelbert Sterckx, 1838; Mauquoy, Bombardement van Anvers van 7 tot 9 oktober door het Allemande leger, 1914; Wiener, token d'exposition universelle d'Anvers 1885 (2) ; Frankrijk, module van 5 centimes Bezoek aan de beurs in Lille 1853; Barre, Administration des monnaies exposition universelle Paris 1878; Caqué, Baptême du Prince 1856; Naudin, Drapeau offert à la ville de Lille, 1848; Groot-Brittannië, satirische penning van Napoleon op Elba, 1814, INSEPERABLE FRIENDS TO ELBA, 24mm in verguld brons; Kroonprins van Oranje Hollands Glorie, 1815; Columbia penning; Nederland, inhuldigingspenning van Willem I 1814; Vaticaan, Girometti, Pius IX, rev. Porte de St Pancrace, 1856, enz.
Enkele schoongemaakt, fraai tot prachtig. (24)

150 €