Maandag 13 mei 2024 om 3 u

281

RUSLAND, Lot munten

RUSLAND

Een album met o.a. Roebel, 1896; 50 Kopek (2), 1897, 1913 BC 1922, 1924, 1925, 1926, 1927; 25 Kopek, 1896; 20 Kopek, 1839 HГ, 1876 HI, 1879 HФ, 1901 Фз, 1904 AP, 1905 AP, 1906 ЭБ, 1914 ϹПБ (2), 1939 ; 15 Kopek, 1886, 1904, 1906, 1908, 1913, 1915, 1922; 10 Kopek, 1861, 1899, 1902, 1906, 1912, 1923, 1934; 5 Kopek, 1760 MM, van 1765 EM tot 1795 EM (14), 1801 EM, 1890 (2), 1892, 1898, 1902; 3 Kopek, 1924 gladde plak; 2 Kopek, 1924, 1951; Kopek, 1840 EM, 1855 EM, 1929, 1930, 1935; 1/2 Kopek, 1897 ϹПБ (2), 1898 ϹПБ, 1899 ϹПБ, 1900 ϹПБ, 1909 ϹПБ; Denga, 1842 EM; Siberië, Denga, 2,44g, 1779 KM ; Bronzen medailles (2) ter herdenking van de Krimoorlog van 1853 tot 1856; Pacificatie van de Poolse Opstand; met 20e eeuwse uitgiften waaronder Roebel en 5 Roebel van 1970 tot 1990 inclusief enkele proefdrukken.
Bevat imitaties en vervalsingen.

Herkomst: Collectie Huyge.
Sommige schoongemaakt, doorboord, met verdigris, van goed bewaard tot bijna FDC. (c.600)

1000 €