Maandag 13 mei 2024 om 3 u

259

ITALIË EN VATICAAN, Lot munten

ITALIË EN VATICAAN

Italië, 500 Lire (2), 1960 R (?), 1961 R ; 5 Lire, 1876 R ; Lira, 1863 M BN ; 50 Centesimi valore, 1863 M BN ; 50 Centesimi écu, 1863 T BN ; 20 Centesimi valore, 1863 M BN (2) ; 20 Centesimi, 1894 KB ; 10 Centesimi, 1893 BI ; Centesimo (3), 1861 M , 1867 M ; Florence, 50 Centesimi, 1860 ; Lombardije-Venetië, 1/2 Lira austriaca, 1822 M (2) ; Centesimo, 1822 M ; Lucca en Piombino, 5 Franchi, 1805 ; Napels, Grano 1792 ; Koninkrijk Napoleon, 10 Soldi, 1810 M ; 10 Centesimi, 1811 M ; Koninkrijk der Twee Siciliën, 5 Tornesi 2e type, 1819 ; Sardinië, 5 Centesimi, 1826 (3) ; Toscane, 5 Centesimi, 1859 (4) ; San Marino, 10 Centesimi 1875 ; Vaticaan, 2 Lire, 1867 R anno XXII ; Lira (4), 1868 (3), anno XXII (2), anno XXIII, 1941 R anno III ; 10 Soldi (2), 1866 anno XXI, 1868 anno XXIII ; Soldo (4), 1866, 1867 anno XXI (3) ; 5 Baiocchi, 1851 R anno VI ; 2 1/2 Baiocchi, 1796 ; 2 Baiocchi, 1849 B anno III ; 1/2 Baioccho, 1849 R anno IIII ; Venetië, 5 Centesimi, 1849 ; Mezzo Bolognino, 1691 ; Jaarlijkse muntsets bestaande uit 7 munten (6), Anno IV 1982, Anno V 1983, Anno VI 1984, Anno VII 1985, Anno VIII 1986, Anno IX 1987; bestaande uit 6 munten (3), Anno I 1979, Anno II 1980, Anno III 1981; bestaande uit 500 Lire, Sede Vacante (2), eerste emissie en tweede emissie september MCMLXXVIII (KM. 140, 141).
Munten, sommige schoongemaakt, één gat, matig tot bijna prachtig ; De sets zitten in hun kartonnen doosjes, sommige met afgeknotte hoeken, FDC (73)

440 €