GROOT-BRITTANNIË, Lot munten
GROOT-BRITTANNIË
Drie albums met een grote hoeveelheid zilveren munten uit de 19e-21e eeuw waaronder Crown (5), 1891, 1892, 1893, 1894, 1935; Halfcrown, 1819, 1899, 1915, 1919, gedebiteerd zilver (62); Florin, 1912, 1916, gedebiteerd zilver (72); Shilling, 1826, 1884, 1886, 1838, 1840, 1888 ; Zilveren Shillings (40) Sixpences (120); Four Pence (3); zilveren Threepence (110); in cupro-nikkel, Crown, 1951 (4), 1953 (4); Halfcrown (23); Florin (20); Shilling (38), Brass Threepences (26); Bronze Pennies, Half Pennies, Farthings; uitgiften van Elizabeth II tot 2011; met penningen.
Herkomst: Collectie Huyge.
Slecht tot prachtig. (lot)