FRANKRIJK, Lot munten
FRANKRIJK
Twee albums met voornamelijk munten uit de 19e en 20e eeuw, variërend van 1 centime AN 6 tot 100 Francs 1958 B; met Algerije onder Franse bezetting, 100 Francs (6), 50 Francs (2), 20 Francs (6); Réunion, Nieuw-Caledonië, Frans Polynesië, Saarland; Monaco, van Louis II tot Rainier III (85); met munten van kamers van koophandel en penningen.
Herkomst: Collectie Huyge.
Diverse staten. (c.1150)