BELGIË, Lot munten
Een album bestaande uit 5 Francs, gelauwerd hoofd, 1833 pos.A, pos.B, 1834 pos.B, 1835 pos. A, 1847 (2), 1848 (8), 1849 (6); 5 Francs tête nue, 1849 (7), 1850 (7), 1850 avec point (3), 1851 (16), 1851 avec point (2), 1852 (6), 1853 (4), 1858, 1858 dubbel O, 1865 (11), 1865 F.; 500 Francs, 1990 (20), 1991, 2001; 250 Francs, 1976 (2), 1994, 1995 (2), 1997; 5. E.C.U., 1987; 5. E.C.U., 1987. E.C.U., 1987 (41), 1988, 1991; Antwerpen 10 Centimes, 1814 Napoleon. Met herdenkingspenningen en medailles.
Herkomst: Collectie Huyge.
De meeste 5 Francs schoongemaakt, fraai tot prachtig. (167)