DUITSLAND, Lot munten
DUITSLAND
Aken, 2 Mark, 1753; Anhalt, 3 Mark, 1914A; Baden, 6 Kreuzer (2), 1834, 1847; Brandenburg-Pruisen, 1/24 Thaler, 1786 A; Bremen, 2 Mark, 1904 J; Brunswijk-Wolfenbuttel, Groschen, 1858; Frankfurt, Thaler, schietfeest, 1862 ; Hamburg, 1 Sechsling, 1855; Hessen, 3 Kreuzer, 1838; Munster, 6 Pfennig, 1787; Nassau, 6 Kreuzer, 1834; Kreuzer 1842; Pruisen, Groschen (6), 1847 D, 1851 A, 1856 A, 1869 C, 1870 C, 1871 C ; 3 Mark (2), 1913 A, ter herdenking van de nederlaag van Napoleon 1913 A ; 2 Mark (2), 1901 ; ter herdenking van de nederlaag van Napoleon 1913 A ; 3 Kreuzer, 1781 ; 3 Pfennig, 1867 A ; Saksen Albertine, 3 Mark, Eeuwfeest van de Slag bij Leipzig, 1913 E; 1 Neue Groschen/10 Pfennige, 1855; Westfalen, 20 Centimes, 1808 C; 10 Centimes, 1810 C; Württemberg, Frederick, 6 Kreuzer, enz.
Sommige schoongemaakt, sommige met gaten, van matig tot prachtig (c.210)