OOSTENRIJK, Lot bankbiljetten
OOSTENRIJK
Album bestaande uit 5 Gulden, 1866 rood nummer (annotatie); Gulden, 1866 (2); 1000 Kronen, 1902 (2); 100 Kronen (3) 1910, 1912 (16 waarvan 14 met verschillende stempels); 50 Kronen, 1902 (plakpapier) ; met verschillende coupures gestempeld Deutschösterreich waaronder 1000 Kronen, 1919 met zwart stempel ECHT - Oesterreichisch-Ungarische Bank - Hauptanstalt Wien (Pick 58); 5000 Kronen, 1922; 50000 Kronen, 1922; 100000 Kronen, 1922; 500000 Kronen, 1922; 10000 Kronen, 1924; 10 Schilling (7), 1927, 1933, 1945 (2), 1945 Zweite Ausgabe, 1946, 1950 2. Auflage; 20 Schilling, 1927, 1946, 1950. Auflage; 20 Schilling, 1928; 50 Schilling (2), 1945, 1951; 100 Schilling (6), 1947, 1949 (2), 1954, 1969 (2); 500 Schilling (3), 1953, 1965, 1997; 1000 Schilling, 1997; Allierte Militarbehorde (8) ; met loten van de Osterreichische Klassenloterie; Karnten, 20 Kronen 1918, 100 Kronen 1918; Tsjechoslowakije, 1000 Korun, 1919 op 1000 Kronen van 1902 (Pick 5), enz.
Herkomst: Collectie Huyge.
Gevarieerde staat, sommige met geannoteerde nummers in de marge, van heel fraai tot prachtig. (127)