Maandag 13 mei 2024 om 3 u

201

SCANDINAVIË, Lot bankbiljetten

SCANDINAVIË

Een album bestaande uit Denemarken, 10 Kroner (11), 1937 (2), 1939 (2), 1941, 1942, 1944 (3), 1945, 1947; 5 Kroner (5), 1942 (2), 1946 (3); Finland, 1000 Markkaa, 1945; 100 Markkaa (7), 1939, 1957 (4), 1976, 1986 Litt. A; 10 Markkaa (16), 1963 Litt.A (3), 1980, 1980 Litt.A (2), 1986 (10); 20 Markkaa (3), 1993 (2), 1993 Litt. A; 5 Markkaa, 1918 (2); IJsland, 5000 Kronur, 1961; 1000 Kronur, 1961; 10 Kronur, 1928 (2); 5 Kronur, 1928 (4); Faeröer (4); Noorwegen, 100 Kroner (4), 1942, 1975, 1982, 1987; 50 Kroner (4), 1943, 1975, 1989 (2); 10 Kroner (5), 1935, 1936, 1937, 1938, 1943 ; 5 Kronen (2), 1929, 1944; Krone (8), 1917, 1943 (5), 1946, 1948; Zweden, 500 Kronen; 100 Kronen (3), 1976, 1978, 1980; 50 Kronen, 1976; 10 Kronen (4), 1955, 1957 (2), 1959; Kronen, 1918; met latere uitgiften.

Herkomst: Collectie Huyge.
Gevarieerde staat, sommige met aantekeningen, gaten en chips, van goed bewaard tot prachtig (c.220).

400 €