LUXEMBURG, Etat du Grand-Duché de Luxembourg
LUXEMBURG
Etat du Grand-Duché de Luxembourg
Bon de caisse, 1914-1918 (1919) (7), 25 Francs, serie B, geen nummer; 5 Francs (2), 991190, 3772220; 2 Francs, 1483155; Franc / 80 Pfennig, 1914, 368416; Franc, 1990070; 50 Centimes, 1576177 (Pick 21, 26, 27, 28, 29a, 29c, 31a).
Herkomst: Collectie Huyge.
Sommige met gaten en scheuren, van goed bewaard tot prachtig. (7)