AZIË, Lot bankbiljetten
AZIË
Een album met Bangladesh, 10 Taka, 1972 Bengaalse nummers; Birma, 100 Kyats (2), 1958, 1976; 10 Kyats, 1953; Cambodja, 500 Riels, sign.9 ; 100 Riels (1957-75) (3); Ceylon, 5 Rupees, 1944; 100 Rupees, 1975; Noord-Korea, 100 Won (2), 1947, 1978; Zuid-Korea, 1000 Hwan, 1957-60; 1000 Won, 1950 (3), 100 Won, 1953, 10 Won, 1953, 5 Won, 1953; India, 5 Rupees, sign. Denning; Indochina, 100 Piastres, 1936-39; Piastre (3), 1936 (2), 1949; Indonesië, 10000 Rupiah (3), 1964 (2), 1975; Japan, Hansatsu Momme; 1000 Yen (2), 1950, 1963 zwarte dubbele letter serienummer; 500 Yen, 1969 dubbele letter ; 100 Yen (3); 50 Yen, 1951; 50 Sen, 1917-22; Laos, 100 Kip, 1957; Macau, 10 Patacas, 1981; 5 Patacas, 1968; 50 Avos, 1944; 20 Avos, 1946; Malediven, 50 Rupees, 1980; 10 Rupees, 1947; Mongolië, 10 Tugrik, 1941 ; Tugrik, 1939; Pakistan, 10 Roepies, 1978 Haj Pelgrim; Filipijnen, Mindanao noodvalutaraad, 20 Pesos, 1942; 10 Pesos, 1942; Centrale bank van de Filipijnen, 5 Pesos, 1949 (2); Sarawak, Dollar, 1935 ; Singapore, 50 dollar, 1987; 20 dollar, 1979; 10 dollar, 1980; Thailand, 1000 Baht (3); 500 Baht, 1975-1988 (4); 100 Baht, 1968; 20 Baht, 1945; met uitgiften uit Afghanistan, Bhutan, Java, Maleisië, Tibet, Vietnam, etc.
Herkomst: Collectie Huyge.
Sommige met aantekeningen, scheuren, spelden, klevend papier, van heel fraai tot prachtig. (c.700)