FRANKRIJK, Banque de France
FRANKRIJK
Banque de France
Een album bestaande uit 5 Francs 'noir', 31.7.1873 (gescheurd); 5 Francs 'violet' type 1917 en gewijzigd (7); 5 Francs 'berger' (3); 10 Francs 'Minerve' type 1915 en gewijzigd (6); 5 Francs 'Pasteur' (2); 10 Francs 'mineur' (3); 20 Francs, 17.10.1940 ; 10 Francs 'Voltaire (2) ; 20 Francs 'pêcheur ; 50 Francs' Cérès' en gewijzegd (3,2 opeenvolgend nummers) ; 50 Francs 'Jacques Coeur' (3 een annulé) ; 50 Francs 'verrier' (3) ; 50 Francs 'Racine ' (4) ; 100 Francs 'Merson' verschillende types (10) ; 100 Francs 'Sully' (2, een annulé) ; 100 Francs 'Descartes', 15 5.1942 (2); 100 Francs 'Jeune paysan' (4); 100 Francs 'Corneille' (4); 200 Francs 'Montesquieu' (2); 200 Francs 'Eiffel' (2); met Billet de 10 Kilogs en acier ordinaire, etc.
Herkomst: Collectie Huyge.
Sommige met uitgebreide pinning, geannoteerde nummers in de marge, splakpapier, slecht tot prachtig. (c.80)