BELGISCH CONGO, Bank van Belgisch Congo
BELGISCH CONGO
Bank van Belgisch Congo
500 Francs Spécimen, n.d. (1929), Série 0, n°000000, handtekeningen: Guillaume - Franck, twee stempels ''SPECIMEN'' rechts en één op de keerzijde, zes tandingen op de handtekeningen (Pick 18; LA#BCB-28; Selvais 500/1).
Herkomst: Collectie Huyge.
Lijmsporen in de marge, wat rimpeling van het papier, één gaatje, kreuk in de ondermarge en één hoek, prachtig.