Resultaten : XXste eeuw Kunsten
Maandag 22 april om 15 u
Vrijdag 19 april van 10 u tot 18 u
Zaterdag 20 april van 10 u tot 18 u
Zondag 21 april van 10 u tot 18 u
MAX BILL (1908 - 1994)
Max Bill (1908 - 1994)
Hommage aan San Lazzaro, 1975
kleurenlitho, getekend en gedateerd rechtsonder, genummerd 75/75 linksonder
Eerste oplage beperkt tot 75 exemplaren als eerbetoon aan de oprichter van het tijdschrift XXe siècle, Parijs, 1975
ingelijst H : 29 cm B : 22 cm