Resultaten : XXste eeuw Kunsten
Maandag 22 april om 15 u
Vrijdag 19 april van 10 u tot 18 u
Zaterdag 20 april van 10 u tot 18 u
Zondag 21 april van 10 u tot 18 u
HARTMUT BÖHM (1938 - 2021)
Hartmut BÖHM (1938 - 2021)
20 Bleistiftlinien 10H-8B, 1972
gemengde techniek, getekend, getiteld, gedateerd, genummerd op de achterkant.
BIJGEVOEGD
- Hartmut Böhm, arbeiten von 1959-1986, Karl Ernst Osthaus Museum, Hagen GEDAAN DOOR Böhm
- Hartmut Böhm, systematische ausstellung, 1969, G+H Kehl, Esslingen, tentoonstellingscatalogus
- Hans Peter RIESE, zu den arbeiten von Hartmut Böhm, Circular, Bonn, 1982, tentoonstellingscatalogus
- Hartmut Böhm, arbeiten, 1978-1982, D+C Mueller Roth, Stuttgart, 1983, tentoonstellingscatalogus
- POPPER, ROTZLER, APOLLONIO, Constructivisme 1 , Lausanne, 1970, tentoonstellingscatalogus
+ documentatie van gallerijen in Duitsland en België
H : 52 cm B : 52 cm