Resultaten : XXste eeuw Kunsten
Maandag 22 april 2024 om 15 u

Maandag 22 april om 15 u

Ga naar Invaluable.com

Vrijdag 19 april van 10 u tot 18 u
Zaterdag 20 april van 10 u tot 18 u
Zondag 21 april van 10 u tot 18 u

297

FONDS DE GALERIE LE DISQUE ROUGE (BRUXELLES)

FONDS VAN DE "GALERIE LE DISQUE ROUGE" (BRUSSEL)

meer dan honderd getekende en genummerde litho's, documentatie, affiches, uitnodigingen, drie boeken over beeldende kunst uit de jaren 1970, brochures enz.

3400 €