Resultaten : XXste eeuw Kunsten
Maandag 22 april om 15 u
Vrijdag 19 april van 10 u tot 18 u
Zaterdag 20 april van 10 u tot 18 u
Zondag 21 april van 10 u tot 18 u
EDOUARD-MARCEL SANDOZ (1881 - 1971) & PIERRE FRANÇOIS FERNAND DELANNOY (1897 - 1950)
Edouard-Marcel SANDOZ (1881 - 1971) & Pierre François Fernand DELANNOY (1897 - 1950)
Inktpot in de vorm van een zittende jakhals, circa 1921
Zittende jakhals, kop gedraaid : sculptuur in brons met zilverpatina, gemerkt, verloren was, Susse Frs Edts Paris, en getekend Sandoz. Twee inktpotten in zilver gepatineerd brons, met geometrische decoratie, getekend Delannoy en Susse Frs Edts. Serpentijn marmeren voet (jakhals H : 12,7 cm).
Bibliografie :
Voor de jakhals :
- Mobilier et décoration: revue française des arts décoratifs appliqués, april 1927, artikel van Georges Denoinville, stenen model gereproduceerd op pagina 128.
- Félix MARCILHAC: Sandoz Sculpteur "Figuriste et Animalier", Parijs, 1993, model gereproduceerd op pagina 364
een hoek van het marmer gerestaureerd H : 17 cm B : 46 cm Diepte : 15 cm