Resultaten : XXste eeuw Kunsten
Maandag 22 april om 15 u
Vrijdag 19 april van 10 u tot 18 u
Zaterdag 20 april van 10 u tot 18 u
Zondag 21 april van 10 u tot 18 u
CLEMENTINE HÉLÈNE DUFAU (1869 - 1937)
Clémentine Hélène DUFAU (1869-1937)
Affiche voor de tentoonstelling van Hanoi, 3 november 1902 - 31 januari 1903
kleurenlitho, getekend in de plaat, uitgegeven door de société coloniale des beaux arts, gedrukt door Charles Verneau, Parijs, genummerd en gestempeld.
kleine scheuren, canvas bedekt en gemonteerd op een ingelijst paneel H : 80 cm B : 111 cm