Resultaten : XXste eeuw Kunsten
Maandag 22 april om 15 u
Vrijdag 19 april van 10 u tot 18 u
Zaterdag 20 april van 10 u tot 18 u
Zondag 21 april van 10 u tot 18 u
HERMES PARIJS
HERMES Paris
Toilettage doos in het model Jet, circa 1960
in middernachtblauwe doos met zadelstiksels, vergulde metalen sluitingen, interieur bekleed met blauw doblis kalfsleer, inclusief vier dozen, vier flacons, een zeepbakje (met savon d'Orsay) en een etui in blauw aniline chagrijn met witte zadelstiksels, twee vergulde metalen borstels, schoenlepel, kam, nagelvijl en nagelriemverwijderaar in de etui. getekend Hermès Paris en genummerd, elk stuk is getekend.
H : 6 cm B : 51,5 cm Diepte : 32,5 cm