Reultatent : Schilderijen, Meubilair & Kunstobjecten
Maandag 25 maart 2024 om 15 u

Maandag 25 maart om 15 u

Ga direct naar drouot.com

Ga naar Invaluable.com

Vrijdag 22 maart van 10 u tot 18 u
Zaterdag 23 maart van 10 u tot 18 u
Zondag 24 maart van 10 u tot 18 u

Ga naar Interenchères

EXPERTEN:
Cabinet Eric Turquin
Cabinet Laurence Fligny
Aymeric de Villelume

146

Neoklassieke jardinière

FRANKRIJK, 19E EEUW
Neoklassieke zilveren jardinière

in zilver, ovale vorm, rijkelijk versierd met putti die medaillons omlijsten, hoofden van saters, trofeeën van muziekinstrumenten en guirlandes. Met uitneembaar verguld koperen interieur. Keurmerk Meester zilversmid : HV en anker, hoofd van Minerve.
L : 40 cm Gewicht : 2523 g (alleen frame).

2000 €