Reultatent : Schilderijen, Meubilair & Kunstobjecten
Maandag 25 maart 2024 om 15 u

Maandag 25 maart om 15 u

Ga direct naar drouot.com

Ga naar Invaluable.com

Vrijdag 22 maart van 10 u tot 18 u
Zaterdag 23 maart van 10 u tot 18 u
Zondag 24 maart van 10 u tot 18 u

Ga naar Interenchères

EXPERTEN:
Cabinet Eric Turquin
Cabinet Laurence Fligny
Aymeric de Villelume

145

Twee borden

PARIJS, FABRIEKEN HALLEY & MONGINOT, BEGIN 19E EEUW
Twee porseleinen borden

in porselein, één met een nankine rand en gedecoreerd met draken en bloeiende vazen, gesigneerd Monginot Boulevard des Italiens 20 Paris en gedateerd 1829 met een stempel onder de kroon. De andere is gedecoreerd met een fries van donkerbruin op lichtbruin en goud op de marli en een rozet in het midden, gesigneerd in goud onder de voet.
Lichte slijtage aan de vergulding D : 23,5 cm en 22.