Resultaten : Numismatiek en Collecties
Dinsdag 17 Ooktober 2023 om 16 u

Dinsdag 17 Oktober om 16 u

Naar Drouot.com

Vrijdag 13 oktober op afspraak
Zaterdag 14 oktober op afspraak
Zondag 15 oktober op afspraak
Maandag 16 oktober op afspraak

Naar Invaluable.com

333

LIBERIA, lot decoraties

LIBERIA
Lot decoraties

Orde van de Afrikaanse Bevrijding, Grootkruis set, sjerp met juweel, 87 x 58mm, plaque 80mm, gemerkt op speld, in een Chobillon etui uit Parijs, fraaie klauw op Grootkruis juweel, prachtig ; Frankrijk, Ordre des chevaliers sauveteurs, Commandeurskruis, 77 x 52mm, zeer lichte schade aan het email; Ordre de l'oeuvre humanitaire, Commandeurskruis, 80 x 56mm, prachtig; Luxemburg, Orde van Verdienste van Adolf van Nassau, Ridderkruis, 30mm, lichte schade aan het email, prachtig. (5)

Bijgevoegd is een copië van een document gedateerd 14 november 1951.
Herkomst: Voormalig honorair consul-generaal van Luxemburg.

980 €