Resultaten : Numismatiek en Collecties
Dinsdag 17 Ooktober 2023 om 16 u

Dinsdag 17 Oktober om 16 u

Naar Drouot.com

Vrijdag 13 oktober op afspraak
Zaterdag 14 oktober op afspraak
Zondag 15 oktober op afspraak
Maandag 16 oktober op afspraak

Naar Invaluable.com

329

BELGIË, Lot decoraties

lot decoraties

Burgerdecoratie 1914-18, kruis 1e klasse; Oorlogsgevangenenmedaille 1940-45; Telegraaf Eeuwfeestdecoratie 1946; Medaille van Verdienste voor de Sport 3e klasse in brons, Leopold III (zonder lint); Gouden Medaille in de Kroonorde; Diverse Bijzondere Decoratie 1e klasse; Décoration industrielle et agricole 1ere classe; Insignes du lauréat du travail (7); Electrogaz, zilveren medaille voor 25 jaar trouwe dienst ; UNERG BRABANT, 25 jaar dienst ; France, Oorlogsherinneringsmedaille 1914-18 (zonder lint); Polen, Orde van Polonia Restituta, Ridderkruis, rev. 1944; Vaticaan, Orde van Sint Sylvester, Commandeurskruis; Miniaturen waaronder Orde van Leopold, Commandant, Officier (2), Ridder met briljanten, Orde van de Kroon, Commandant en Officier, Ridder met briljanten, herdenkingsmedaille van de oorlog 40-45; krijgsgevangen medaille met 5 strepen, Egypte, Orde van de Nijl, Officier; met vrijmetselaarsinsignes rozenkruis, etc.
Sommige decoraties zijn beschadigd, sommige miniaturen hebben het midden dat ontbreekt, deuken en ontbrekend glazuur, fraai tot prachtig.

460 €